FIFA 21 Recenzja: Zabawa z wysokim punktu

Startseite » FIFA 21 Recenzja: Zabawa z wysokim punktu
25. marca 2024
11 minutes
92

By Jhonny Gamer

Zabawna piłka nożna z dużą ilością bramek, ale brudny biznes sprzedaży łupów, pozwala na bok.

Dobrze się bawię z FIFA 21. EA dokonała znacznych ulepszeń w tym, jak gra gra na boisku, dodała powitalną jakość poprawek życia i biorąc pod uwagę tryb kariery – znacznie złośliwa w zeszłorocznym meczu – inspirowana menedżerem futbolową metamorfozę inspirowaną menedżerem. Ale żaden z nich żaden z nich fakt, że FIFA 21 nie ma dużego biletu w nowy tryb lub funkcję, a stary zło, ostateczne łupy zespołu, są tak samo złe, jak zawsze były.

FIFA 21

  • Deweloper: EA sports
  • Wydawca: Ea
  • Platforma: Rozegrane na PS4
  • Dostępność: Out 9 października 2020 r. Na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

Na boisku jest wiele do polubienia, co sprawia, że wady FIFA 21 są jeszcze bardziej frustrujące. Gra jest prawie arkadowa. Gracze z pewnością są bardziej responsywni niż w FIFA 20, a podanie jest chrupiące (choć czasami skręca się na pinball). Szybki napastnik to przynajmniej wczesne dni, król. To też jest absolutny fest. Nie jestem pewien, czy jest to wynikiem obrony poczucia się o wiele trudniejszych niż w ostatnich latach, czy też obrońcy czasami czują się nieprawdopodobnie powolne, czy też strzelanie z prawie dowolnego miejsca jest niezawodne (długie ujęcia są bardzo odwrotne), lub że bramkarze w ogóle nie wydają się zbytnio użyć, ale często zdobywam pięć lub sześć bramek na mecz i przyznaję tyle, jeśli nie więcej.


Nazwałbym całą sprawę całkowicie nierealistyczną – i pamiętajmy, że EA próbuje tutaj stworzyć symulację piłki nożnej – ale biorąc pod uwagę ostatnie wyniki w Premier League, być może programiści wiedzieli, że wiatr dmuchał i myśleli, że zawiodą włosy. Rezultat to FIFA 21, na tym wczesnym etapie dużo zabawy, ponieważ ogląda Premier League w tym sezonie, ale bądźmy szczerzy, obronę jest okropna i wszyscy muszą się trochę uspokoić. Jest tak wiele bramek, w których po pewnym czasie zaczynasz odczuwać odrętwienie piłki, uderzając w tył siatki. EA prawdopodobnie będzie chciał to poprawić.

Przydatnie w tym roku czuje się ciekawą lukę w umiejętnościach, w której mistrzostwo nad kilkoma nowymi mechanikami, takimi jak kreatywne biegi, zobaczą, że dobrzy gracze wygrywają nad irytującymi meta drużyn w mniej wykwalifikowanych rękach. Chodzi o to, że masz więcej Kontrola nad biegami twoimi graczami, co teoretycznie jest fantastyczne, ale w praktyce jest wiele do przemyślenia. Możesz ostatecznie stracić to, co robisz, zwłaszcza gdy piłka pinguje się, tak jak w tej grze. Ale kluczową rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że po pewnym czasie czujesz, że się zużywa, i jest to dość satysfakcjonujące, gdy uciekasz gracza, który wyreżyserowałeś, kończy w bramce. To w połączeniu z lepszą różnorodnością bramek (przekraczanie powraca, tak!;.Jednak nadal czuję, że EA walczy z piłką. FIFA 21 Ball, podobnie jak jej poprzednicy, wydaje się płaski. Porusza się w prawie laserowy sposób, często przeciwstawiając się prawom fizyki i w kierunku piłki nożnej PES, która jest dziełem sztuki cyfrowej. Nie sądzę, że FIFA 21 jest ogólnie bardzo wyglądającym, naprawdę. Jasne, wielu twarzy graczy jest niezwykle szczegółowych, ale jeśli istnieje graficzna poprawa na porcie w stosunku do FIFA 20, nie widzę tego. Stadiony wyglądają plastikowe, oświetlenie powierzchowne, a tłum robotyczny. Jeśli jest jedna rzecz, której szukam od FIFA, ponieważ osiada w nowej generacji konsol, to nowy wygląd, który jest bardziej ugruntowany i szorstki. Trochę mniej subbuteo, trochę więcej San Siro. Chcę poczuć kopnięcie piłki przez mój Kontroluj ler i zobacz, jak realistycznie łuszczy się w powietrzu. Piłka FIFA 21 wydaje się, że jest wykonana z magnesów, zatrzaskając się na miejscu przez te i zero za zasłoną.

Gdzie indziej na pierwszy plan ulepszenia jakości życia. EA porzucił przedmioty fitness z Ultimate Team, co oznacza, że spędzasz dużo więcej czasu na graniu i znacznie mniej czasu bezmyślnie stosując niekończące się materiały eksploatacyjne. EA wyciągnął obchody shush, aby zwalczyć toksyczność, a gra w Internecie jest do tego lepsza, chociaż jestem pewien, że nie potrwa długo, zanim inne uroczystości stały się znane z tego, że „ten irytujący wszyscy”. Mimo to, po zdobyciu bramki, z powrotem w środkowym kręgu bardzo szybko, ponieważ teraz nie ma przerywnika przerywnika, co jest świetne, co jest świetne. Dobra robota tutaj, ea.

Volta, tryb inspirowany FIFA Street wprowadzony w FIFA 20, pozostaje słabym dopasowaniem do rozgrywki, ale myślę, że dokonano powitalnych ulepszeń w zakresie funkcji trybu, a nowy system drużyn Volta w końcu pozwala grać online z przyjaciółmi, co było pominięciem przestępczym z zeszłorocznej gry. To podobna oferta dla trybu kariery (EA najwyraźniej nie podobała się taka zła prasa, kiedy wyszła FIFA 20). Nowa nowa funkcja tutaj jest interaktywna karta meczowa w stylu piłki nożnej, która umożliwia przełączanie między standardowym widokiem FIFA mecz a nowym widokiem SIM w Will. To jest dość fajne, ale prawie rewolucyjne. Oznacza to, że możesz wskoczyć i wychodzić z meczów w trybie kariery, aby przejąć kluczowe momenty, takie jak kary i kopnięcia wolne. Monitorujesz dane dopasowania i wprowadzasz zmiany bezpośrednio z SIM na podstawie statystyk dopasowania oraz poziomów wydajności i wytrzymałości graczy. Oczywiście nie jest tak szczegółowo opisany jak SIM meczu menedżera piłki nożnej, ale jest to krok naprzód dla FIFA.A nawet profesjonalne kluby, zapomniany syn FIFA, miał odrobinę TLC. W końcu możesz dostosować wizualizacje, nazwę i zestaw graczy AI, a teraz możesz również dostosować do pięciu wstępnie ustawionych taktyk. Warto zauważyć, że możesz teraz udzielić instrukcji graczom AI, aby w pewnym sensie brutalnie zmusić ich do dopasowania stylu gry zespołu. To bardzo dobra rzecz, biorąc pod uwagę, jak Cavalier może być AI w Pro Clubs. Ale pomimo tych skromnych dodatków, jasne jest, że Pro Clubs nie jest wysoką listą priorytetów dla EA. Dzięki ogromnej popularności Ultimate Team i dążeniem do poprawy Volta i trybu kariery po zeszłorocznej krytyce, Pro Clubs pozostaje sposobem niespełnionego potencjału.

A potem przychodzimy do Ultimate Team. Okej, najpierw dobra wiadomość. EA dokonał użytecznych zmian w strukturze krowy gotówkowej EA, ale po raz kolejny odmówił radzenia sobie z płacami – i etycznie wątpliwymi – skrzynkami z łupami. Zarówno bitwy drużynowe (gra przeciwko AI), jak i Rivals Division (ranking online) mają nowe systemy, które wywołują malejące zwroty po osiągnięciu cotygodniowej czapki rozgrywanych gier. Pomysł polega na tym, że gracze z czasem nie czują się w niekorzystnej sytuacji tylko dlatego, że nie mogą poświęcić takiej samej liczby godzin, jak ultra hardcore. To świetny ruch i powinien pomóc w głównym trybie FIFA, który nadal zachęca graczy do wcisku mnóstwa meczów do krótkiego czasu na weekendową ligę, odrobinę łatwiejszych do zarządzania.

Możesz teraz dostosować swój stadion, co jest zabawną funkcją, o której można się zepsuć, ale ledwo przełom. Możesz odblokować wszystko, od piosenki bramkowej po pieśni tłumu, hymny klubowe po trofea boczne. Jedyne, co mnie martwi, to tifo. Ten śmiesznie wyglądający element estetyczny dodaje ogromne zdjęcie do jednego z trybun. W tej chwili moja jest gigantyczną wiewiórką. Zastraszające, nie sądzisz?


To jest orzechy.

Nowością w tym roku jest FUT Co-op, który jest naprawdę świetnym dodatkiem. Możesz grać w bitwy drużynowe, a nawet kooperację rywali i zdobyć wszystkie nagrody, które możesz solo. Pomijając frustrujące graczy, to świetna zabawa, ale brak mieszania online jest rozczarowujący. Jak FIFA 21 nie ma online dla kooperacji, gdy jest to prawdopodobnie główna nowa funkcja w tym roku jest poza mną. W obecnej sytuacji musisz zaprosić przyjaciela do gry w spółdzielnię, a nie wszyscy gracze będą w stanie to zrobić.

Podczas braku funkcji, brak gry FIFA 21 – a nawet krzyżowy – wydaje się zaskakujący w 2020 roku. W czasie, gdy mogę grać Call of Duty na dowolnej platformie i spraw, aby moje konto się utrzymywało przez cały czas, a kiedy mogę grać Fortnite na Nintendo Switch z przyjaciółmi, którzy są na Xbox One, zamek konsoli FIFA 21 wyróżnia się jak bolesny kciuk. Gram na PlayStation 4 i chciałbym również grać na PC, ale musiałbym zacząć od nowa. Biorąc pod uwagę, że grind jest bardzo prawdziwy, nie zamierzam tego robić. Nie mogę grać w FIFA z moim bratem i siostrzeńcem, oboje są na Xbox. Jestem świadomy domu aukcyjnego FUT, który od lat cierpiał z powodu czarnego rynku EA wydaje się bezsilny do zatrzymania, może być tutaj przeszkodą, ale cross-play naprawdę musi być przypadkiem, a nie, jeśli w przypadku FIFA.

Mówiąc o wystajeniu jak obolały kciuk, powróciły bardzo złamane skrzynki z łupami i działają tak samo jak poprzednio. Widziałem wielu fanów FIFA, że nie musisz wydawać ani grosza, aby zdobyć dobry zespół w FUT, i chociaż może to być prawda, to nagle oznacza, że łupy przestają istnieć. Ponieważ możesz je kupić za rzeczywistych pieniędzy (za pośrednictwem wirtualnej waluty o nazwie FIFA Points), tworzą rozgrywkę płacą. Nie musisz mi tego wierzyć-profesjonaliści FIFA uważają, że najlepszy zespół jest również płacony.

Pakiety FUT są pod mikroskopem rządowym I jest bardzo prawdziwe skrzynki z łupami niebezpieczeństw. Niezależnie od tego, czy subskrybujesz tę szkołę myślenia, czy nie (ja), trudno jest kłócić się przeciwko potencjalnej negatywnej mechanice FIFA„Może mieć na dzieciach. EA zorganizował FIFA Influencess, aby odtworzyli pełną wersję FIFA 21 przed publicznością, a dzień przed pierwszym dostępem do próby wczesnego dostępu niektórzy z tych wpływowych opublikowanych pakietów otwierających filmy Bonanza Bonanza. Niektórzy z tych wpływowych spędzili tysiące funtów wartości FIFA Punkty otwierając paczki przed fanami, z których wiele to dzieci. Jeśli rząd uderza w skrzynki z łupami hazardem, to EA naprawdę ma tylko winę.


FIFA 21 ma postęp, który odblokowuje różne przedmioty, ale to nie jest przepustka bitewna.

I po prostu nie sądzę, żeby tak było. Czy EA nie dostał notatki bitwy czy coś w tym rodzaju? Zrobił Fortnite przekaż studio przez? FIFA 21 ma postęp w sezonie, który wygląda na to, że chce być przepustką bitwą, ale wydaje się, że EA wyciągnął się z sprzętu, ponieważ boi się kontuzji. Pozbądź się pudełek z łupami płac i sprzedaj premium bitwy. Sprzedawaj przedmioty bezsensowne. Sprzedaj uroczystości. Sprzedawaj zestawy. Sprzedawaj fryzury graczy, dla wszystkiego, co mi zależy. Słynny slogan EA Sports to „To jest w grze”. Cóż, nadszedł czas, aby wypłacić wygraną-i umieścić odpowiednią przepustkę bitewną.

Staram się myśleć o FIFA 21 poza kontekstem jej złego spinka pieniędzy, ale ze względu na kłótnię dam ci szansę. Tutaj mamy zabawny, przesadny mecz piłki nożnej z mnóstwem trybów i znaczącymi ulepszeniami na całym świecie. Ale nie ma nowej wielkiej funkcji. FIFA 21 jest jak festiwal bez nagłówka. Będzie wielu ludzi, którzy będą się zastanawiać, dlaczego ta gra nie mogła być aktualizacją dla FIFA 20. Spędziłem dużo czasu na myślenie o tym i jako niezadowolony gracz FIFA 20 walczyłem z odpowiednim wyjaśnieniem innego niż pieniądze. Patrzę na takie jak Fortnite i jak Fortnite 2 nie ma dla nikogo większego sensu i wyobrażam sobie świat, w którym Ultimate Team jest samodzielny i nie byłby lepszy?

Niestety, podczas gdy EA nadal robi bank z FIFA, nie widzę zbyt wiele zmieniających się, nawet przy okazji następnej generacji nad horyzontem. Więc na razie mamy kolejną FIFA, tak jak to było to pokolenie i jak się obawiam, że będzie to następne.

How do you rate FIFA 21 Recenzja: Zabawa z wysokim punktu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *