FIFA 14 Recenzja następnej generacji

Startseite » FIFA 14 Recenzja następnej generacji
20. marca 2024
9 minutes
74

By Jhonny Gamer

Istnieją dwa podstawowe problemy z FIFA 14 na temat konsol obecnej generacji, które wydają się zaciemniać wszystkie inne dyskusje na ten temat. Pierwszym z nich jest to, że lotnicze piłki można użyć do ominięcia środkowego pola opozycji z niepokojącą częstotliwością. Po drugie, większość meczów ma przynajmniej jeden tani cel. Reszta gry jest dobrą zabawą, choćby nieznacznie lepszą niż FIFA 13, ale to niewielka pocieszenie, gdy drugi facet dostanie bezpłatną bramkę w ostatniej chwili i wybija cię ze złotego pucharu.

Aerialne kulki czasami mają płaską trajektorię na konsolach nowej generacji-wynika z nowych kontekstowych animacji, w których gracze kopią i Kontroluj Lining Ball na wiele dodatkowych sposobów – ale poza tym pozostań głupio silny. Jeśli jesteś nowy w FIFA, oto wskazówka dla bezpłatnych bramek: przytrzymaj lewego zderzaka przy rozpoczęciu i przekazaj piłkę z powrotem do pomocnika, obserwuj, jak napastnik biegnie na boisku, a następnie zagraj w wybitej piłce w kierunku piłki w kierunku piłki w kierunku piłkijego. Nie powinno to wymagać kilku prób, zanim dasz sobie bezpłatną okazję do zdobycia bramki za każdym razem, gdy zaczniesz mecz.

To jest całkiem źle, ale z drugiej strony EA zrobił coś z nagłówkami. Problem na obecnej generacji – nawet po trzech łatach – polega na tym, że nawet maleńcy gracze mogą zdobywać wysokie nagłówki z zakrętów i krzyżowe bez atakującego gracza, który nie będzie martwił o pozycjonowanie lub czas. Tymczasem obrońcy graczy często się znajdują Kontrola Ling the Wrong Player, złapany pod ucieczką piłki lub po prostu nie można skakać. W następnej generacji tak się dzieje.


Na PS4 dodanie udostępniania wideo na poziomie systemowym miało dwa efekty. Po pierwsze, nie ma teatru powtórki (musisz użyć narzędzia do edycji/przesyłania Sony). Po drugie, nie możesz już pomijać muzyki, ponieważ przycisk Wybierz jest teraz udostępniany.

Częściowo wydaje się to, że więcej graczy wskakuje teraz na wyzwania lotnicze, częściowo wydaje się, że czas i pozycjonowanie stały się znów ważniejsze, a częścią wydaje się, że sztuczna inteligencja dokonuje lepszych wyborów, gdy trafisz doprzycisk, aby zmienić graczy. Niezależnie od tajników, rezultatem jest to, że tanie cele są teraz rzadkością. Oczywiście nadal przyznasz się do dziwnego, ale większość celów głównych – kiedy się pojawią – czujesz się jak logiczny wynik naruszenia, który je poprzedził. Kąty często powodują, że bramki bramki teraz zamiast tylko celów.

Zmiana pokoleniowa

Jeśli skakasz z obecnej generacji do nowej generacji FIFA, możesz przenieść postępy z Ultimate Team, Seasons, Virtual Pro i EA Sports Football Club. Dostajesz także różne bonusy i trofea do sukcesu w innych trybach. Jest Przydatny przewodnik na stronie EA. Nie gram w wiele sezonów ani kariery, więc moje doświadczenie było ograniczone do FUT i EA Sports Football Club, gdzie działało dokładnie tak, jak opisano.

Minie kilka tygodni, zanim zobaczymy, czy wersja nowej generacji jest podatna na inne exploits, ale w międzyczasie FIFA 14 jest o wiele przyjemniejsza do gry. Aerialne kulki są nadal denerwujące, ale pod względem równowagi mogę z nimi żyć – napastnik nadal musi przekonwertować okazję. To były tanie cele, w których szaleję na Twitterze co 15 minut. Mówiąc jako ktoś, kto gra dużo FIFA online, nie mogę powiedzieć, jak bardzo to poprawia moją jakość życia.

Oprócz exploits, FIFA 14 jest dość podobna do zeszłorocznej wersji pod względem ogólnej równowagi gry: gra, w której naprzemienisz ciężkie tłoczenie defensywne i szybkie atakowanie. Pomyśl Borussia Dortmund lub Southampton. Kiedy przeciwnik ma piłkę, upewnij się, że zawsze go nękasz z najbliższym pomocnikiem lub obrońcą, zmieniając graczy, gdy piłka porusza się, aby nie stracić kształtu. Kiedy wygrasz piłkę, napojasz naprzód, mając nadzieję, że skorzystasz z luk obronnych, zanim przeciwnicy będą mogli zareagować na utratę posiadania. Pierwsza piłka z obrony jest zawsze krytyczna.


Z jakiegoś powodu słyszę teraz dodatkowy gwizdek sędziego po osiągnięciu menu w połowie czasu. Przypuszczalnie jest to po prostu dobloslav dzmura, który jest kutasem.

W ramach ciężkich przejściowych FIFA 14 dodaje szereg nowych kontekstowych animacji strzałów, dając nam najszerszy i najbardziej spektakularny zakres możliwych celów w historii serii, wraz z przyciskiem chroniących mięśni, który zwiększa znaczenie dla znaczenia tegoSiła i zwinność każdego gracza. Gracze również zmieniają swoją wagę i przyspieszają inaczej. Indywidualnie te rzeczy zajmują trochę czasu, aby dostosować się po roku sprintu w okolicy w FIFA 13. Jednak wspólnie, chociaż mogą oznaczać, że faworyzujesz drużyny z silniejszymi graczami, a nie super szybkie, nie zmieniają tak bardzo ogólnej równowagi.

FUT LegendsDigital Foundry wkrótce wybierze różnice techniczne między PS4 i Xbox One FIFA 14, ale największą różnicą treści jest dodanie „Legend” do Ultimate Team w Microsoft Systems. Legendy są gracze z Days Minęte Past – Pele, Bergkamp, Zola, Inzaghi itp. I są teraz dostępne w Premium Gold Pack kupione na Xbox 360 lub Xbox One.

Jeśli nie znasz Ultimate Team, pakiety można kupić za pomocą waluty w grze (zarobionej na grze i handlującym graczom) lub FIFA Punkty (kupione z mikro-transakcjami) i używane do budowy zespołu wymarzonego. Chodzi o to, że ludzie od czasu do czasu otrzymają jedną z tych legend w najdroższych paczkach. Wystąpi również na rynku transferu w grze, ponieważ ludzie stawiają ich na aukcję.

Mówiąc jako uzależniony od najlepszego zespołu, legendy tak naprawdę nie kusiły mnie do wybrania Xboxa nad PlayStation. Bardzo się mało prawdopodobne, aby dostać jeden w paczce i będziesz musiał grać w grę przez długi czas lub wydać dużą kwotę na mikro-transakcje, aby wygenerować środki na zakup jednego na rynku transferowym, przynajmniej dopóki nie spadnąw cenie za kilka miesięcy.

Legendy są z pewnością dobrą wiadomością dla YouTubers, którzy przynajmniej zrobi z nimi wiele zabawnych filmów, ale może to być jedyny sposób, w jaki większość z nas może ich doświadczyć.

FIFA 14 na następnej generacji nie wprowadza wielu zmian w tej formule, ale ta, którą wykonuje, zdecydowanie poprawiła grę. Drybling w tegorocznej części obecnej generacji zawsze było trochę roztrzęsione – jakbyś ciągle bawił się na skraju Kontrola – ale drybling na następnej generacji jest znacznie lepsze. Możesz teraz przesunąć piłkę w ciasnych przestrzeniach z większą pewnością, nawet ukończenie schludnych maleństw w bliskich kwaterach, gdzie wcześniej straciłeś posiadanie.

Istnieje również warstwa graficznego połysku, która podkreśla aktualizację pokoleniową. FIFA 14 na PS4 i Xbox One korzysta z nowego silnika Ignite EA, który zwiększa rozdzielczość do 1080p i pozwala artystom nieco więcej popisywać. Nieuchronnie wyszli trochę za burtę w kilku miejscach, zwłaszcza z zestawami. Szorty płata i ostrożnie w najmniejszej prowokacji, podczas gdy koszule wyraźnie się marszczą i napięte, gdy gracze oddychają lub obracają. Oprócz kilku oszklonych wyrażeń, ci gracze wyglądają i poruszają się znacznie bardziej autentycznie, zbierając i poruszając piłkę w wiele przyciągających wzrok sposobów, które wydają się bardziej dynamiczne.

Istnieje nowy domyślny kąt kamery, który również bliżej opracowuje akcję – tym lepiej delektować się nadczynnością. Jest też tam, ponieważ EA remontuje stadiony i przekształciło tłumy z trzepotania kartonowych wycięć w falujące masy wielokątne, które teraz tańczą i skaczą w przekonujących uroczystościach, gdy wszystko idzie w ich drogę. Już przepełnione mecze Intro zostały ponownie udawane, więc nie przegapisz tłumów, podczas gdy klipy zwolnionego temperatury w grze często recyklingowały wcześniej strzały lub zbliżenia graczy siedzących na ławce zastępczej, a jest wielenowych kątów powtórki akcji.


Nowe powtórki są miłe, ale twój przeciwnik może teraz sprawić, że będziesz oglądać kilka z nich i powolne obchody celów, kiedy się przydaje, co jest denerwujące.

Możesz oczywiście pominąć większość tego, co pozwala również docenić reakcję i płynność prezentacji. Menu są szybkie w nawigacji, podczas gdy rzucanie, narożniki i substancje są znacznie szybsze niż na obecnej generacji. Jednym zabawnym efektem ubocznym tego wzrostu prędkości jest obserwowanie, ilu graczy zostaje przez to złapania. Po kilku miesiącach na bieżącą generacji, teraz wbijają przycisk Pass, aby pominąć sceny wycinanki na sekundę dłużej niż to konieczne, często grając krótkiego rzutu bramkowego dla napastnika.

To jednak nie wszystko dobra wiadomość na temat następnej generacji. Grafika może być bogatsza, a exploits może być mniej (dotyk drewna), ale było też kilka cięć w trybach gry. Kariera, Pro Clubs, Spithalies Online, Ultimate Team, Seasons, Season Seasons i Skill Games osiągnęły nienaruszone – reprezentujące ogromną ilość treści, aby być uczciwą – ale cała strona trybów z obecnej generacji FIFA 14zniknął. Pożegnaj się zatem do turniejów, FIFA Interactive World Cup, Be a Pro, Got To Head and the Creation Center. Być może czas był czynnikiem, ale faktem jest, że EA sprzedaje teraz FIFA 14 na następnej generacji z mniejszą zawartością w wyższej cenie.

Jeśli jednak możesz to spojrzeć i przejść przez piłkę, FIFA 14 na następnej generacji to najlepsza wersja gry. Tryby takie jak kariera, Ultimate Team i Seasons są dobrze przemyślane i z radością pochłoną wiele godzin twojego czasu podczas majsterkowania i eksperymentu, i chociaż mecze często podążają za znajomym wzorem, pomaga to, że ten wzór jest szybki, ekscytujący i często spektakularny. Byłoby miło zobaczyć zmiany, które pozwalają na większą różnice w gromadzeniu się w przyszłym roku, ale w międzyczasie FIFA 14 z lepszym dryblingiem i nerfowanymi nagłówkami zrobią to ładnie.

8/10

How do you rate FIFA 14 Recenzja następnej generacji ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *