Herman Miller X Logitech Recenzja: Embody Gaming Feat, Nevi Desk i Ollin Monitor Arm

Startseite » Herman Miller X Logitech Recenzja: Embody Gaming Feat, Nevi Desk i Ollin Monitor Arm
22. kwietnia 2024
15 minutes
76

By Jhonny Gamer

Herman Miller to legendarna nazwa na krzesłach biurowych, podstawa doliny krzemowej często wychowanej jako alternatywa dla każdego nowego krzesła do gier. Jednak w zeszłym roku Herman Miller ogłosił, że będzie własnym przewodniczącym gier we współpracy z gigantem peryferyjnym PC Logitech – Herman Miller x Logitech G Efody Gaming Feat. Jak można się spodziewać po zaangażowanych markach, jest to opcja super-premium z wodą Cena naklejki £1195 – I to tylko jedna część trzyczęściowego zestawu, który obejmuje również £175 Ollin Monitor Arm i £995 Nevin Gaming Desk. Czy każde meble do gier są warte tego rodzaju pieniędzy? Testowałem wszystkie trzy elementy, aby się dowiedzieć – a po pięciu miesiącach jestem przygotowany na wydanie wyroku.

Herman Miller x Logitech G ucieleśnia krzesło do gier

Powiedzmy to z przodu. Efektowe krzesło do gier jest zdecydowanie najwygodniejszym krzesłem, jakiego kiedykolwiek używałem, szczególnie w przypadku długich sesji roboczych lub gier, gdy siedzisz przez dłuższy czas. Moje plecy są lepiej wspierane, moje nogi nie bolą i ogólnie wyglądam bardziej jak ten idealny facet z postawy, który widzisz w infografice ergonomii. Jest to w dużej mierze do unikalnych opcji regulacji, takich jak para uchwytów, które pozwalają wyciągnąć więcej materiałów, aby krzesło było głębsze, indywidualne Kontrola S w celu dostosowania wspornika górnego i dolnego tyłu i spoczynku ramienia, które można rozłożyć lub zbliżyć do ciała, oprócz podciągania lub w dół.

Niebieskie akcenty i projekt „kręgosłupa” wyróżnia go – przynajmniej od tyłu.

Unikalny projekt pleców również przyczynia się, z centralnym „kręgosłupem” dołączonym do „żeber”, które rozszerzają się lub umożliwiają upewnienie się, że zawsze jesteś wspierany, nawet jeśli siedzisz nierównomiernie. Krzesło sięga tylko do środkowego pleców, więc początkowo martwiłem się o brak wsparcia głowy i szyi – szczególnie na krześle w tej cenie. Jednak to naprawdę nie było problemem, a lepsza postawa, jaką wydaje się adoptować, gdy siedzenie na krześle oznaczało, że nie potrzebuję czegoś, na czym się pochyli. Tęsknię za rozkładaniem i zatonięciem na krześle, kiedy poświęcam chwilę, aby pomyśleć o czymś lub zareagować na nieoczekiwane zabójstwo w CSGO, ale jeśli to dla mnie lepsze, to nie mam nic przeciwko zmianie moich nawyków. Krótsza wysokość sprawia, że to krzesło tańsze, lżejsze i łatwiejsze do zmieszania pod stojącym biurkiem, więc jest tu niezła synergia z Nevi.

Zamiast fotela wiadra, które widzisz na projektach wyścigowych, ucieleśnia jest bardziej otwarta po bokach, która wraz z pół-wysoką pianą tylną i pianką chłodzącą w podstawie zmniejsza gromadzenie się ciepła. To nie jest tak otwarte jak projekt siatki jak Herman Miller Aeron lub an Ikea marus, Ale jest lepiej w ciepłych warunkach niż prawie wszystkie krzesła do gier, których próbowałem.

Jedna różnica między 2020 r. Efektem krzesła do gier a Standard ’08 ucieleśnia – poza około około £200 premium dla wersji gier – to dodanie warstwy „pianki chłodzącej” z miedzi. Nie miałem okazji przetestować regularnego ucieleśnienia, ale Scuttlebutt Online sugeruje, że dodatkowe wyściółki i transfer ciepła zapewnia wygodniejsze wrażenia, szczególnie przez długi czas. To, czy jest to warte dodatkowej premii, zależy od Ciebie, ale prawdopodobnie skłoniłbym się do oryginalnego projektu ucieleśnienia – zwłaszcza jeśli znajdziesz używane lub w inny sposób zniżki na krzesło online.

Jedyną merytoryczną skargą, jaką mam w zakresie komfortu i ergonomii, jest to, że chciałbym, aby więcej wskazówek dotyczą dokładnie tego, jak założyć krzesło dla najlepszej ergonomii. Na przykład czuję różnicę, gdy dostosowuję wsparcie lędźwiowe Kontrola S, ale nie wiem, czy powinienem ustawić to na coś, co wydaje się najwygodniejsze wtedy i tam, czy coś, co może wydawać się nieswojo, ale bądź dla mnie lepszy w perspektywie długoterminowej. Ta sztywna krzywa uczenia się jest czymś, co może zniechęcić ludzi, zwłaszcza jeśli są bardziej zaznajomione z podstawowymi krzesłami biurowymi lub gier z bardziej chwytliwymi opcjami regulacji, więc lepsze wskazówki mogą przejść długą drogę tutaj.

Standardowe krzesła do gier mają tendencję do handlu swoim wyglądem, a ucieleśnienie jest przyjemnie kontrkulturą pod tym względem. Nie ma tu ponadwymiarowych logo ani podstawowych kolorów i w ogóle nic nie zidentyfikujące marki z przodu. Kolorystyka jest neutralna, ciemna matowa szara z kilkoma niebieskimi akcentami, a unikalna konstrukcja krzesła jest naprawdę zauważalna z tyłu. To odpowiada mi na ziemię, ale niektórzy ludzie mogą preferować bardziej oczywisty projekt, który mogą pochwalić się na żywo w zamian £1495 Inwestycja.Porozmawiajmy też o budowaniu krzesła. Zwykle zajmuje to około godziny ze standardowym krzesłem do gier, Wymagając przykręcenia oparcia na siedzeniu, koła włożone do podstawy i tak dalej. To nie jest trudne, ale oznacza to, że twoje pierwsze wrażenie krzesła może być frustracja, jeśli proces montażu nie będzie płynny. Herman Miller starannie omijał ten problem, dostarczając krzesło w pełni zmontowane;Osoba dostarczająca, która przyniosła mi urządzenie, wbiła go do mojego domu i zabrała (przezabawnie duże) pudełko, kiedy wyszła, co oznacza, że nie miałem dodatkowego recyklingu tektury – zawsze miły akcent – zawsze miły akcent.

Wreszcie gwarancja. Otrzymujesz 12-letnią gwarancję na ucieleśnienie, co oznacza, że zapłaciłeś £125 rocznie, zanim gwarancja ostatecznie wygasa. To pokazuje duże zaufanie do projektu i sprawia, że początkowe nakłady wydają się nieco bardziej rozsądne. Ucieleśnia wydaje się, że powinien również przetrwać ten okres, ponieważ krzesło wydaje się nowe, nawet po pięciu miesiącach użytkowania, bez degradacji uczucia siedzenia, pleców lub innych komponentów – rzadkość dla większości krzeseł do gier, które mamprzetestowany.

Tak więc na podstawie doskonałego komfortu tego krzesła, unikalnej ergonomicznej regulacji i doskonałej jakości wykonania, cieszę się, że mogę dać mu pełne gardła rekomendacja odlewni cyfrowej.

Jedyne główne obawy, które mam, dotyczy jego ceny i ogólnego podobieństwa do tańszego (ale wciąż drogiego) nie-gamowego Hermana Millera, co może okazać się lepszą wartość, jeśli nie jesteś zmuszony do chłodzenia pianki lub bardziej estetyki w stylu gry w stylu gry w stylu gry w stylu gier. Z pewnością dostępnych jest wiele innych wysokiej klasy krzeseł biurowych, których nie wypróbowałem, więc polecam przeprowadzenie badań nad alternatywami takimi jak Steelcase, Humanscale i Vitra-nie mówiąc nic o mniejszych ofertach Hermana Millera.Ucieczka VS Exody Gaming.

Na razie jednak spójrzmy na dwa inne owoce partnerstwa Herman Miller x Logitech – Nevi Sit/Stand Desk i Ollin Monitor Arm. Obie są opcjami premium, które mają dużo prawidłowo, ale są też pewne wady, o których należy pamiętać.

Herman Miller x Logitech g Nevi Gaming Desk

  • Wysokość: 65-125 cm
  • Szerokość: 150 cm
  • Głębokość: 75 cm
  • Pojemność podnoszenia: 75 kg

Więc: The Nevi Gaming Desk. Jest to zasadniczo czarna wersja standardowego biura biurowego Hermana Millera, z unikalnym miękkim matowym laminatem. Ma 150 x 75 cm, co czyni go tylko dotykiem mniejszym niż standardowy rozmiar biurka IKEA 160 x 80 cm i można go ustawić od 65 do 125 centymetrów za pomocą prostych przycisków dotykowych w górę i w dół. Nevi zawiera pojemnik na zarządzanie kablami na spodzie, który można otworzyć i ustawiać w dół, aby ułatwić routing, podłączenie i odłączanie, a następnie zablokować na miejscu.

Nevi oferuje czysty wygląd i łatwy Kontrola s.

Proces montażu trwał około godziny, dzięki ogólnie dobrze ilustrowanym instrukcjom i wstępnie wywierconymi otworami śrubowymi. Będziesz potrzebował klawiszy Allen (rozmiary pięciu i ośmiu), rozmiaru dziewiątego i magnetycznego śrubokręta Phillips, przy czym ten ostatni jest wymagany do instalacji głęboko zagłębionych śrub bez utraty ich w metalowej ramie. Przeszedłem w połowie recenzji, więc mogę zgłosić, że częściowy demontaż jest możliwy, jeśli nie chcesz ponownie przejść przez pełny proces budowy – po prostu nie pozwól, aby metalowe nogi spadły na ciebie po wyjściu ze stole,tak, jak ja zrobiłem. (Musiałem również zresetować biurko w tym i jednej drugiej okazji, przytrzymując oba przyciski przez ~ 10 sekund, a następnie opuszczając biurko do minimalnej wysokości, zanim zacznie działać normalnie.) Ogólnie rzecz biorąc, jeśli czujesz się komfortowo z montażem płaskich mebli w stylu IKEA, Nevi nie stanowi problemu.

Więc po złożeniu, czy jest to dobre? Zdecydowanie jest tam z najlepszymi biurkami, jakie testowałem pod względem wyglądu i jakości wykonania, ale jest trochę chwiejności, gdy biurko znajduje się w najwyższej pozycji. W żadnym wypadku nie wydaje się to niebezpieczne ani niepokojące, ale jeśli piszesz z energią, czasami możesz zauważyć drżenie ekranu. Obszar zarządzania kablami może być również nieco wierny do otwarcia i zamykania, wymagając kilku prób prawidłowego zatrzasku, ale zapewnia dużo miejsca na przedłużenie dla wielu gangów i ładne cegły, co jest ładne. Miękkie wykończenie dotykowe i matowa czarna kolorystyka topa jest być może najlepszą funkcją Nevi;To zdecydowanie najlepiej wyglądające biurko stojące, jakie widziałem i czuję się komfortowo w pisaniu lub grach.

Muszę krzyczeć System kontroli, który jest prosty, ale skuteczny. Włączenie czujnika zderzenia oznacza również, że biurko zatrzymuje się, jeśli uderza w kolano lub odrobinę mebli, co oznacza, że jedyną rzeczą, o którą naprawdę musisz się martwić, to złapanie kabli – w ten sposób zrujnowałem kilka kabli displayport, więc w ten sposób zrujnowałem kilka kabli displayportWarto utrzymać komputer na samym biurku, aby jedyną rzeczą, na którą musisz obserwować, to kable zasilające biegnące od biurka do ściany.Od lewej do prawej: Herman Miller x Logitech Nevi, Flexispot EQ4, IKEA IDåsen

Pomimo tego, że ogólnie jest świetnym biurkiem stojącym, Nevi tak naprawdę nie konkuruje, jeśli chodzi o wartość. Przechodnie dwa inne biurka stojące w ciągu kilku miesięcy, które są znacznie tańsze dla podobnego rozmiaru: IKEA IDåSen (£500 dla 160 x 80 cm) i flexispot eq4 (£350 dla 140 x 70 cm). Pamiętaj, że Nevi jest £995 dla biurka 150 x 75 cm.

Dowód osobistyåSen, czysty i niechlujny.

Dowód osobistyåNogi Sen są przygotowane po przekątnej do bazy, zapewniając znacznie lepszą stabilność na wysokości stojącej i oferuje aplikację-Kontrola Regulacja wysokości LED oprócz prostej dźwigni w górę/w dół. Opcja IKEA jest również nieco łatwiejsza do demontażu, ponieważ topę roboczą można całkowicie usunąć, gdy rama pozostaje stoi;Oznacza to, że możesz go zdemontować wstawanie, podczas gdy Nevi musi zostać odwrócony przed rozpoczęciem demontażu. Jednak identyfikatoråSen ma ułamkowo mniejszą regulację wysokości, a Nevi jest w stanie upuścić dwa centymetry niższe i osiągnęło dwa centymetry wyżej w skrajności. Biurko IKEA jest również niewątpliwie skonstruowane z tańszych materiałów – IKEA są znane ze swojej wydajności – ale nie wpłynęło to na użyteczność Jot.Flexispot EQ4 jest pod pewnymi względami bardziej zaawansowany, bardziej podstawowy w innych.

Flexispot EQ4 jest jeszcze tańszą alternatywą dla motoryzowanej oferty IKEA, o bardziej zaawansowanym wysokości System sterowania, który umożliwia programowanie i przywołanie wielu wysokości za pomocą siedmiu przycisków i ekranu LED Kontrola ler. Jest też nieco szybszy do montażu, wymagający tylko śrubokręta i odrobiny brutalnej siły. Jednak, podobnie jak Nevi, brakuje mu trochę stabilności na wysokości stojącej, jego kable i silniki nie są pokryte ramą, jak w przypadku innych biur, a jego silnik bardzo szczęśliwie napędzają biurko do stałych obiektów bez zatrzymywania. Mimo to, biorąc pod uwagę różnicę cen, są to wady, z którymi możesz nauczyć się żyć.

Gdzie to pozostawia Nevi? Jeśli pieniądze nie są przedmiotem i podoba Ci się pomysł pasującego pakietu mebli do gier, to jest doskonałe biurko, które dobrze gra z ucieczką krzesło gier i ramię monitora Ollin. Dwudziestoletnia gwarancja na pracę roboczą i pięć lat na zgromadzenie zmotoryzowane jest również imponujące. Myślę jednak, że większości ludzi będzie lepiej obsługiwane przez zakupy, z podobnie specyfikowanymi alternatywami dostępnymi na około połowę ceny zarówno od sprzedawców dużych, jak i sprzedawców online.

Herman Miller x Logitech G Ollin Monitor Arm

Ollin jest zdecydowanie najtańszym elementem zespołu, choć £175 Wciąż jest mocno w ramach premium w spektrum ramion monitorowania zamieszkałych przez Ergotron. Mam tutaj ograniczone doświadczenie z opcjami wysokiej klasy – od lat używam AmazonBasics Arms – ale powiem, że Ollin nie zawodzi. Instalacja monitora na mocowanie VESA zajmuje około dziesięciu minut, zaciskaj ramię na biurko, a następnie naciśnij monitor na mocowanie.

Ollin zapewnia doskonałą stabilność, zarządzanie kablami i tarcze dla odporności na wagę.

Po zainstalowaniu nawet stosunkowo grube i ciężkie 27-calowe monitory można poruszać bez wysiłku, a monitor pozostaje w pozycji, gdziekolwiek pozostało. Niektóre ramiona monitorujące, których użyłem, mogą rozciągnąć się nieco dalej od podstawy, co daje im większą elastyczność w pozycjonowaniu od lewej do prawej, ale długość tutaj jest więcej niż wystarczająca, aby przesunąć monitor z ściany do prawej przed moją twarząza granie w CSGO, na czym naprawdę mnie zależy. Ollin również wygląda na część z metalową konstrukcją i matową czarną malowaniem, więc dobrze pasuje do Nevi i ucieleśnia.

Po raz kolejny nie jest to najtańsza opcja, ale uzasadnia jego umieszczenie w górnej części rynku i może być warte obejrzenia – szczególnie jeśli już padasz na biurko Nevi i ucieleśnia się krzesłem gier w swojej klasie esportsmiejsce do gier.

Owinięcie

Każdy z trzech przetestowanych tu mebli ma swoje własne zalety, ale w jaki sposób zestaw razem działa?

Jest tu pewna oczywista synergia – oparcie pół -wysokości oznacza, że ucieleśnienie pasuje pod biurkiem Nevi, gdy masz ochotę stoić i wszyscy są w matowej czarnej kolorystyce – ale mam wrażenie, że Herman Miller i Logitech mogliby zrobić więcej tutaj, aby zrobić więcej tutaj więcejSpraw, by ucieleśniają, Nevi i Ollin czują się jak bardziej spójne elementy z tego samego zestawu. Być może niebieskie akcenty dla Nevi i Ollin, aby dopasować się do ucieleśnienia, byłyby dobre, ale rozumiem decyzję o utrzymaniu ich wyglądu dość neutralnego – ponieważ większość sprzedanych jednostek będzie prawdopodobnie używana z innymi meblami z innych marek. Nawet coś tak prostego, jak dodanie etykiet do każdego punktu regulacji (np. Krzywizna siedzenia, wysokość monitora, wysokość biurka itp.), Aby pomóc w wybieraniu w tej idealnej konfiguracji, pomogłoby uzasadnić ten wyższy punkt ceny i sprawić, że zebranie wszystkich trzech elementów będzie bardziej pożądane pożądane.W obecnym stanie Wciel gra, Nevi I Ollin Czy wszystkie rozsądne opcje wysokiej klasy w swoich kategoriach, oferujące dobrą jakość wykonania i rozsądne projekty bez większych słabości. Spośród tych trzech gier Embody zdecydowanie stanowi najsilniejszy przypadek – być może nie jest zaskakujący, biorąc pod uwagę, że Herman Miller stworzył swoje imię, a nie biurki lub monitorowanie ramion – z Ollinem na drugim miejscu i Nevi na trzecim miejscu. Z punktu widzenia wartości istnieją dobre alternatywy dla wszystkich trzech, więc zwróć uwagę na nasze rekomendacje, przeczytaj więcej recenzji i wykonaj własne badania. Zwykle polecam udanie się do sklepu, aby wypróbować te przedmioty, ale biorąc pod uwagę obecny stan świata, możesz zamiast tego skorzystać z 14-dniowej zasady zwrotu Hermana Millera.

Miałem dużo zabawy, testując ten zestaw i chociaż możesz sam nie zastanawiać się nad zakupem, mam nadzieję, że coś w tym artykule okaże się dla ciebie przydatne. Mówiąc dla siebie, szansa na przetestowanie tych bardziej premium opcji dało mi docenienie tego, jak dobre są tańsze opcje dla pieniędzy, takich jak IKEA Markus lub Flexispot EQ4, i jakie funkcje naprawdę podnieś meble do gierOd dobrego do wielkiego. Fascynujące będzie odtąd testować więcej głównego nurtu zestawu.

Następnym razem będę zaokrąglał najlepszą i najdziwniejszą technologię, jaką przetestowałem w 2020 roku, więc bądź na bieżąco. Do tego czasu trzymaj swój patyk na lodzie – i pamiętaj, aby zadać mi niezręczne pytania w komentarzach, jeśli masz.

How do you rate Herman Miller X Logitech Recenzja: Embody Gaming Feat, Nevi Desk i Ollin Monitor Arm ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *