Evil West Review – absolutny podmuch

Startseite » Evil West Review – absolutny podmuch
12. marca 2024
6 minutes
110

By Jhonny Gamer

Eurogamer.net - Zalecana odznaka

Radosny splat-a-up z piękną torbą sztuczek.

Boże, kocham dobrego wilkołaka. Wilkołaki, proponuję, są szansą, że projektanci gier będą nieuzasadnione. Wilkołaki nie czekają grzecznie na atak. Nie zawstydzają się i nie wiążą się jak zombie, zabierając na ciebie ślepe na ciebie nadgarstkiem, a nie ręką. Nie mają broni kolejowej, które wymagają zasilania. Zamiast tego wilkołaki wychodzą znikąd i nagle są blisko. Nie potwierdzają twojego Persona l Space. Wilkołaki są lawetą przerażających cięć pazurów, są energią berzerki i długimi batonami zdrowotnymi. Wilkołaki są szarpnięciami i kochamy je za to.

Evil West Review

  • Wydawca: Focus Entertainment
  • Deweloper: Latający dziki wieprz
  • Platforma: Rozegrane na PC
  • Dostępność: 22 listopada na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox

W Evil West jest odpowiednik wilkołaka i uważam, że dotrą do sedna tego, co jest świetne w tym euforycznym, głupich, prostych wybuchach gry wideo. Naprawdę proste. Kiedy po raz pierwszy spotkasz wilkołaki, są absolutnie przerażające. Są przytłaczające. Każdy z nich jest walką z bossem samym. Wow! Co to było? Mam nadzieję, że więcej ich nie widzę, Pardner! Ale tak, widzisz ich więcej, Pardner. Przychodzą w paczkach. Przychodzą obok innych wrogów. Przybywają obok szefów.

A jednak pod koniec gry odrzucasz je na bok. Uderzając je. Odsuwając głowy i rozpryskując swoje ciała. To jest Evil West: ma tę wielką podwójną ucztę, absurdalna krzywa władzy. Pod koniec gry jesteś prawie Bogiem. A bogowie naprawdę dają projektantom gier szansę na nieuzasadnione.


Zła przyczepa West West.

Odsuńmy spisek z drogi. Zły Zachód. To jest fabuła. To stary Zachód, ale są potwory, horrory i wampiry i cały ten jazz na dziczy. Grasz w część zespołu, który bierze te bestie i pokazuje im, kto jest kim. Robi się nieco bardziej skomplikowane, ale niezbyt skomplikowane. Jest to gra, w której Zeppelin załadowany z ohydnymi koszmarami rozbijającymi ląduje w narracji o odpowiedniku Białego Domu. Fabuła jest tutaj paliwem, napędem, który doprowadza cię do większej rzezi.

To brrawler trzeciej osoby, zainspirowany najnowszym God of War, ale naprawdę przychodząc do ciebie skieruj się z miejsca około 2011 roku. Jesteś ogromny na ekranie i uderzasz potwory w kombinacjach i możesz je kopać, aby dać ci trochę miejsca. A potem możesz uderzyć je elektrycznie, przyciągnąć ich do siebie lub do ciebie za pomocą gadżetu elektrycznego, które pozwala położyć się na tym szalonym rozebranym bicie z Arkham Games, a ich szkielety brzęczą w nich podczas pracy z powodu wszystkichwolty. Możesz wypuścić je w powietrze i armatę w kolce, w siebie. Możesz walić o ziemię i prawie je odparować na miejscu – wszystko to, gdy jesteś głęboko w kampanii, oczywiście i przyjemnie zasilał.


Zła zachodnia świątynia


Evil West Pretty Canyon


Evil West Hub

Czasami jest to dość piękno – ten ostatni obraz to centrum, które ma własnego pianistę.

To nie tylko uderzenie. To może być slogan dla Evil West naprawdę. Zachód jest zły, prawda, ale nie tylko go uderzasz. Masz sześciostrzałowy i karabin dla odległych wrogów. Brak amunicji do zbierania, wszystkie te rzeczy działają na chłodnych domach. I wszystko to można oszukać za pomocą elektryczności. Podobnie jak specjalna broń, taka jak ciciski płomieniowe, kusza i inne rzeczy, których nie zepsuję. Bez amunicji, po prostu czas z ochłodzeniem. Tymczasem miej oko na swoje zdrowie i energię elektryczną.


Zła kolekcjonerska West


Zła kolekcjonerska West


Zła kolekcjonerska West

Zostałem trochę skupiony na kolekcjonerskich rzeczach.

Wrogowie powtarzają się łatwo, ale to nie ma znaczenia, ponieważ są w większości chwalebne. Każdy rodzaj wroga z 2011 roku jest tutaj i czeka, aby cię objąć. Faceci, którzy do ciebie biegają i eksplodują. Faceci, którzy zakopali i wybuchają z ziemi. Faceci z tarczy, musisz flankować. Faceci, którzy unoszą się na niebie, a potem od czasu do czasu uderzają na ziemię. Wszystkie te biorą uderzenie lub wybuch, a wszystkie mają chwile słabości, w których świecące plamy wydały łuk światła i dzwonek, zachęcając cię do karabinu za masywne uszkodzenie lub spadek zdrowia. Prosty, przewidywalni wrogowie, stopniowo dodawani do całej kampanii – jest to jedna z tych gier, w których mini -bossy szybko złożą się w ogólny obóz wroga – i przybywając do ciebie w nowych kombinacjach, na nowych arenach, idealne do wypróbowania swojegoNajnowszy gadżet. Czasami jest to prawie robotron.


Zły słabe miejsce


Złe płomienie West


Zła walka na zachód


Zła walka na zachód

Walka jest tutaj głównym wydarzeniem.

Co jeszcze? Jest zaskakująco piękny, na początek, oferuje pośpiech przez kilka rodzajów zachodnich ustawień: Blue Sky Canyons, Nasty Neunted Swamps, Mopines, Mountains, Lodowate Grzbiety, prace. Radość jest rozkładana z momentami przemieszczania lub układanką, ogólnie obejmującą elektryczność lub trochę pchania wózków. To nic nie skraj, po prostu idealny środek czyszczący, aby przygotować się na następną bójkę. Whisper It: jest centrum i jest cudowne. I przez cały czas zbierasz fragmenty wiedzy i gotówki na aktualizacje – dobre ulepszenia, zawsze wyzwanie do wyboru między nimi – i korzyści, gdy wyrównujesz, że stale widzicie, że wyrastasz z kogoś, kto boi się wilkołaków, do kogoś, kto ledwo je zauważa.

Innymi słowy, jest to naprawdę piękna gra wideo. Wie, co to jest – rodzaj gry z wyrzutnią, rodzaj gry, w której bohater ma takie linie: „Nigdy nie myślałem, że wysadzę własny dom!„I zapewnia proste przyjemności z pięknem i różnorodnością. Istnieje kooperacja online dla dwóch graczy, których nie byłem w stanie przetestować, i zbieram konsole, które mogą trochę się zaciskać, chociaż nie miałem problemów z PC. Ale poza tym Evil West jest cudownie brutalne, urocze i świecące staroświeckie. To Bulletstorm. To środki przeciwbólowe. To wilkołaki w górę Wazoo. I miałem świetny czas.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Evil West Review – absolutny podmuch ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *