Cyberpunk 2077 ma teraz ocenę „bardzo pozytywnej” przeglądu użytkowników na Steam

Startseite » Cyberpunk 2077 ma teraz ocenę „bardzo pozytywnej” przeglądu użytkowników na Steam
21. lutego 2024
2 minutes
39

By Jhonny Gamer

Cyberpunk 2077 pozycja na Steamie uległa niedawno poprawiła się – ma teraz „bardzo pozytywną” ocenę użytkowników i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na platformie.

Cyberpunk 2077 doznał katastrofalnego uruchomienia i spowodował, że deweloper CD Projekt poważne szkody reputacyjne, z których jeszcze się nie powtórzy. Poszło tak źle, CD Projekt zmienił sposób, w jaki działa Aby opracować wiele gier i rozszerzeń AAA równolegle i zacznij promować swoje dzieła znacznie bliżej wydania.


Ale Cyberpunk 2077 nosiła ocenę użytkownika „głównie pozytywnego” przeglądu Steam w całym Fallout. Niedawna 50 -procentowa promocja (£24.99 w dół z £49.99) wysłał wbudowaną strzelanie do gry science fiction na drugie miejsce na liście gier Steam – za jedynym menedżerem piłkarskim 2022 – i wywołał nadwyżkę świeżo opublikowanych pozytywnych recenzji od graczy.

To wywołało poprawę oceny użytkowników Steam do „bardzo pozytywnej”, napędzanej tysiącami pozytywnych recenzji (i znacznie mniej negatywnych recenzji) od 24 listopada.

„Mimo swojej skalistej premiery postanowił teraz zdobyć grę i dobrze się bawiłem podczas gry, i spotkałem tylko więcej drobnych błędów” Napisał użytkownika Steam Golden Ireland.

To wystarczająco znaczący moment dla Cyberpunk 2077 Quest Director Paweł Sasko, aby zabrać się na Twittera, aby powiedzieć: „Nie możesz sobie wyobrazić, co to dla mnie znaczy.”

Ponad 15 000 bardzo pozytywnych recenzji w ostatnich dniach, a oba #Cyberpunk2077 I #TheWitcher3 znajdują się na globalnej liście najlepszych sprzedawców Steam 🥺

Bardzo dziękuję! 😭 fotka.świergot.com/Smemerm5Hm

— Paweł Sasko (@pawesasko) 26 listopada 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

W tym tygodniu Prezydent CD Prejekt Adam KicińSki nalegała, aby firma nie była na sprzedaż, i przewidywane Cyberpunk 2077 będzie uważany za „bardzo dobrą grę” na dłuższą metę.

Praca nad aktualizacjami trwa. Z pewnością Cyberpunk 2077 jest teraz w lepszym miejscu niż na premierę, chociaż wciąż jest wiele do zrobienia. Bezpłatna aktualizacja wersji PlayStation 5 i Xbox Series X i S została opóźniona do 2022.

How do you rate Cyberpunk 2077 ma teraz ocenę „bardzo pozytywnej” przeglądu użytkowników na Steam ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *