Honkai: Star Rail Review – więcej niż Genshin Impact w kosmosie

Startseite » Honkai: Star Rail Review – więcej niż Genshin Impact w kosmosie
29. kwietnia 2024
9 minutes
63

By Jhonny Gamer

Eurogamer.net - Zalecana odznaka

Niektóre subtelne ulepszenia w szlifie i elastyczne taktyki turowe oznaczają Honkai: Star Rail’s Off To Fine Start.

To znak, jak popularny Genshin Impact stał się tym, że Honkai: Star Rail jest omawiany bardziej jak jego kontynuacja niż czwarty wpis z serii Honkai. Wraz z całkowitym tonalnym 180 z „Breath of the Wild Clone” Genshin Impact narysował podczas premiery, te ciągłe porównania mogą zrozumiałe, że niektórzy gracze Honkai Impact 3rd, ale naprawdę trudno jest oddzielić te dwa ze względu na to, jak są podobne. Wyłóż cały irytujący świat i otwarty świat od Genshin, a następnie uderz go w blender z turową walką i ściskanie Honkai Lore i Voilà, Zrobiłeś koktajl z kolei gwiazd. Nie do końca zdrowe, biorąc pod uwagę twój cenny czas gry, ale zdrowszy niż spadanie z innego klifu, ponieważ twoja pręta znów wyczerpała.

Honkai: Star Rail Review

  • Deweloper: Mihoyo, cognosfery pte
  • Wydawca: Mihoyo, cognosfery pte
  • Platforma: Grane na PC, Mobile
  • Dostępność: 26 kwietnia na PC (Epicki, Okna), Jabłko, Android, PlayStation (wkrótce).

Podobnie jest? Czy to tylko genshin science fiction, który ogranicza bardziej czasochłonne działania? Duża część mnie chce powiedzieć tak. Możesz umieścić zrzut ekranu dwóch obok siebie i trudno byłoby je odróżnić, od podobnych modeli postaci i środowisk, aż do interfejsu użytkownika. Jednak ten opis wydaje się, że robi to krzywdę, aby gwiazdy uroczo głupi humor, charyzmatyczna obsada głosu i naprawdę wspaniałej walki.

To nie tylko science fiction na formule Genshin, ale z pewnością będziesz mieć pomocny ściągawka w zrozumieniu, jak działają systemy, jeśli grałeś Impact genshin przez jakiś czas. Tak naprawdę nie ma podobnej korzyści z gry w poprzednie gry Honkai, o ile mogłem stwierdzić, ponieważ Star Rail jest osadzony w alternatywnym wszechświe. Jestem pewien, że fani Impact 3rd fanów ponownie zobaczą Bronyę i Seele Reunite, ale nadal podobało mi się odkrywanie ich nowej historii jako względnego nowicjusza w serii.


Oficjalny zwiastun wydania – „Międzygwiezdny podróż” |Honkai: Star Rail

Oto Honkai: STAR RAIL DOLEWANIA, aby pokazać go w akcji.

Właściwie podobała mi się wiele historii, pomimo najlepszych starań Star Rail, aby mnie powstrzymać. Na powierzchni jest to typowy nonsens gry wideo obejmujący niszczycielską siłę znaną jako Stellaron (z miłością nazywany rakiem wszystkich światów), umieszczony w twoim głównym bohaterce, Trailblazer, który ma zły przypadek anime-amnezji. Wkrótce dołączasz do załogi Astral Express w ich kosmicznym pociągu w międzygalaktycznej misji, aby powstrzymać katastrofy gwiezdne, gdziekolwiek się pojawią. Poświęcenie dla budowania świata jest jasne, a Persona L Stories o większości postaci udało się mnie przyciągnąć pomimo wszystkich klisz, ale sposób, w jaki opowiadane są kluczowe momenty i koncepcje, jest często rozczarowujący. Po co podać jedno zdanie, aby uzyskać ważne szczegóły, ale wydać osiem akapitów na przełomie najprostszego zwrotu fabularnego? Dodaj regularne momenty zanikające do czarnych z „Robisz to” lub „Wyjaśniłeś, co się stało” zamiast podstawowej wersji przerywnikowej lub wiersza dialogowego, a czasem może to wydawać się trochę bezduszne. Opera kosmiczna z całym dramatem, ale żadne z podniecenia.

Urocza obsada głosu jest kojącym balsamem podczas tych bardziej bolesnych scen i głównym powodem, dla którego głupi humor ma tendencję do wylądowania. Skyler Davenport, angielski aktor głosowy, który gra 7 marca (nie pytaj), jest szczególnym wyróżniającym się. 7 marca to typowa urocza dziewczyna z anime, która towarzyszy ci przez większość gry, więc mogła z łatwością stać się maskotką dla irytacji, ale dzięki dostawie Davenport faktycznie wydaje się głupią, ujmującą przyjaciółką, która tworzy idealny podwójny akt z GrumpyDan Heng, kolejny towarzysz Astral Express. Podczas gdy bohaterowie często podążają za pewnymi archetypami przedmiernymi, utalentowana obsada sprawiła, że poczują się świeżo.Coś nie tak świeżego to brak w środowisku, co wydaje się konsekwencją konieczności biegania na urządzeniach mobilnych. Tradycyjny inspirowany Chińczykiem projekt „Silkpunk” statków Xianzhou Luofu, które później eksplorujesz. Muzyka z pewnością pomaga stworzyć zachęcającą atmosferę, w której nie ma projektu, oferując pyszne smorgasbord melodii fortepianowych, miękkich pieśni i ostrych beatów elektronicznych, w zależności od tego, gdzie badasz. Jest nawet pop-rockowa piosenka, której nie udało mi się nie mieć, mimo że wybrałem ją jako jedyny utwór, gdy jestem w moim magicznym pociągu kosmicznym między misjami.

Oczywiste jest, że poczucie gry Rail jest priorytetowo traktowane przez jej wygląd, a zdecydowanie najlepsze uczucie pochodzi z doskonałej walki. Walki turowe są obecnie trudną sprzedażą, ale wraz z pomocnymi przełączami podwójnej prędkości i automatycznego bitwy, Star Rail udało się połączyć systemy klasowe elementarne i tradycyjne JRPG, w jakiś sposób sprawiają, że jest zabawny, nawet gdy się nie udajesz.

Każda postać ma element i ścieżkę, a ich element czyni ich silnymi przeciwko niektórym wrogom, a ich ścieżka blokuje ich w pewnej roli. Jeśli na przykład przyniesiesz postać taką jak Asta, możesz obniżyć pasek wrogów słabych, aby ułatwić strzelanie, powalając ich i otwierając do większych obrażeń. Jest to pomocne, ale nie jest to jej główna rola, ponieważ Asta jest na ścieżce harmonii, używanej do wzmocnienia sojuszników. Jej specjalizację jest zwiększenie prędkości twojego zespołu, abyś mógł mieć więcej zakrętów. ASTA jest przydatna, ale w Honkai jest 22 postaci: Star Rail na start, każda z własnym elementem i kombinacjami ścieżek, z unikalnymi umiejętnościami, które tylko oni mogą korzystać.

Na późniejszych etapach gry zmierzysz się z elitarnymi wrogami i szefami, którzy wymagają strategicznego myślenia o twoich kompozycjach imprezowych, i jest to tak satysfakcjonujące, gdy rozwiązujesz te łamigłówki bojowe, ponieważ nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania rozwiązania, ponieważ nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Możesz pokonać szefa, przynosząc czterech dealerów obrażeń i nukując ich, zanim będą mieli okazję zniszczyć twój zespół, podczas gdy ja mogę pokonać tego samego szefa, przynosząc jeden DPS Main, uzdrowiciel i dwa wsparcie. Możliwości nie są nieskończone, ale wydaje się, że są wtedy, gdy wszyscy mają inną grupę postaci do wyboru.

Nie ma zbyt wielu trudnych bossów, dopóki wyrównujesz postacie, więc najbardziej zabawne w eksperymencie bojowym jest opcjonalna zapomniana hala i symulowane wyzwania wszechświata. Zapomniana Hall zadaje cię pokonaniem wrogów pod pewną liczbą zakrętów, stając się coraz trudniej. Symulowany wszechświat łączy wszystko i dodaje ogromny tryb, podobny do nieuczciwości, przyznając randomizowane „błogosławieństwa” po pokonaniu każdego wroga, jak bonusowe osłony lub wyższa szansa na zamrozienie wrogów. Za każdym razem możesz wybierać spośród trzech błogosławieństw, a jest trwałe drzewo umiejętności, dając trochę Kontrola nad tym, jak jesteś wzmocniony podczas dotarcia do bossa na końcu każdego świata.

To te dwa tryby rozgrywki mogą sprawić, że zwrócisz się do skrzynek łupów Gacha Rail w nadziei na wyciągnięcie 5-gwiazdkowej postaci, aby pomóc przepchnąć niektóre z późniejszych poziomów, ale z mojego doświadczenia nie jest to konieczne. Wydaj na nich bezpłatną walutę, na pewno – nigdy nie jest złą rzeczą, aby mieć więcej opcji imprezowych – ale nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na postacie lub banerów broni, aby się rozwijać. Naprawdę chodzi o to, jak grasz w osobę i jakie zespoły budujesz wokół nich, a nie ich podstawowe statystyki. Błyszcząca nowa 5-gwiazdka może ułatwić wszystko, ale nie pomogą, jeśli nie wiesz, jak ich indywidualne umiejętności działają z obecnym listy.

Może wydawać się sprzeczne z intuicją, że tak bardzo koncentruje się na 5 gwiazdkach, kiedy nie są potrzebne, ale to jest wielka magiczna sztuczka Genshin Impact od lat wykonuje. Podejście szumu dla nowej postaci w mediach społecznościowych z pewnością pomaga, ale dbałość o szczegóły w projektowaniu świeżych zabawek szczytowych jest zainteresowanie tym, co stronnicze w eksperymentowaniu z walką, i wydaje się, że Honkai: Star Rail kieruje się tą samą drogą. Pierwszym sztandarem postaci z ograniczonego czasu jest Seele, która jest na ścieżce polowania, co oznacza, że powinna być używana w spotkaniach z jednym celem. Z wyjątkiem pasywnego talentu Seele pozwala jej kolejny obrót i wzmacnia jej atak, jeśli zabije wroga, czyniąc ją również w scenariuszach wielu celów. Żadna inna postać nie gra w ten sposób, a na tym polega urok wydawania waluty na Seele. Cóż, i chcesz ją w swoim zespole, ponieważ ją lubisz. Nigdy nie lekceważ atrakcyjności związanej z wycofaniem się za Waifu lub Halus w grze GACHA, ponieważ jestem pewien, że roczne zarobki Hoyoverse mogą potwierdzić.

Star Rail zapewnia również tych, którzy nie są zainteresowani walką i po prostu chcą spędzać czas z ich ulubionymi. Misje towarzyszące zagłębiają się w historie i pozwalają im na pokład Astral Express po zakończeniu, ale moją ulubioną funkcją są losowe wiadomości tekstowe. Twój telefon jest zwykle pobocznym misją, ale od czasu do czasu pojawiają się nieistotne rozmowy. Ktoś może czuć się zestresowany w pracy lub chce twojej opinii na temat swoich umiejętności fotograficznych lub po prostu wiadomości, aby pokazać swoją najnowszą naklejkę Chibi. Dodaje mile widzianą koleżeństwo między historią o wysokiej stawce a rolnictwem zasobów, otwierając inną stronę niż niektóre postacie lub po prostu śmiech lub dwa.

Wszystko to i to tylko pierwszy rozdział w podróży Trailblazer. Więcej postaci, historia, misje poboczne, planety i czarująca muzyka czekają w przyszłości Star Rail z każdym nowym łatką. Być może wykonanie historii czasami spadnie płasko, a środowiska może wyglądać trochę nijakie, ale z obietnicą tekstu z twoich kubków za rogiem i zachwycającymi wyzwaniami bojowymi dla Sussa, nie mogę się powstrzymać od ekscytacjiNastępny cel Astral Express. Tylko science fiction Genshin Impact? Może dla niektórych, ale podoba mi się mój koktajl z kolei gwiazd, nawet jeśli smakuje znajomo.

How do you rate Honkai: Star Rail Review – więcej niż Genshin Impact w kosmosie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *