Horizon Forbidden West Recenzja – wspaniała kontynuacja, która nadal pożycza więcej niż dodaje

Startseite » Horizon Forbidden West Recenzja – wspaniała kontynuacja, która nadal pożycza więcej niż dodaje
3. maja 2024
6 minutes
51

By Jhonny Gamer

Kolejne piękne osiągnięcie techniczne, Horizon Zakazany West jest powstrzymywany przez niezgrabne postacie i nowe funkcje, które nie mają celu.

Najpierw wyciągnijmy jedną rzecz: jeśli podobało Ci się Horizon: Zero Dawn i już nie mogę się doczekać kontynuacji, prawdopodobnie istnieje tylko bardzo niewielka szansa. Gry partyzanckie upewniły się, że daje ci grę, która jest funkcjonalnie identyczna z dużą ilością zerowego świtu. Weźmiesz stada maszyn, abyś mógł je zebrać na części. Będziesz strzelać do zwierząt na ich skór. Wspinasz się na Tallnecks i zjeżdżasz. Wyjedziesz niezliczone obozy prawie identycznych ludzkich przeciwników.

Horizon Forbidden West recenzja

  • Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper: Gry partyzanckie
  • Platforma: Rozegrane na PS5
  • Dostępność: 18 lutego na PS4 i PS5.

A jeśli jesteś podobny. Prawdę mówiąc, nie mogę się uspokoić o sposobie zabronionego zachodu. Ktoś to zrobił i możesz w nim chodzić!

Wszystkie te elementy działały wcześniej i spodziewam się, że wielu graczy przyjmie Zabrania Zachodu, tak jak w 2017 roku. Jednak interesuje mnie zmiana. Ponieważ jest to kontynuacja, uczciwe jest zapytać, czy zabronione Zachód poprawia elementy, które mogłyby zrobić z poprawą. Mogę rozpoznać i docenić, że partyzant podjął próby rozwiązania wspólnej krytyki pierwszej gry. Jednak w większości przypadków te zamierzone ulepszenia w rzeczywistości niewiele się poprawiają.


Oto podejście Megafan Zoe (bezpłatny spoiler) Horizon zabroniony Zachód.

Nowa mapa jest ponownie oszałamiającym. Mam dużo przyjemności z odkrycia każdej nowej części i zabrania. Często robiłem swoje ciche chwile – nadchodząc do gwiazdorskiego nieba po nocnym pływaniu lub obserwowanie, jak drzewa kołyszą się przez chwilę, zanim przejdziemy do następnego celu. W tym momencie nie jest to całkowicie wolna od błędów podróż, ale uważam, że większość błędów, które spotkałem za niewielkie i większość należy naprawić z pierwszą łatką, która przybyła pod koniec okresu recenzji. (Błęgi progresji z boku, ponieważ NPC nie idą tam, gdzie powinny, oczyszczone po ponownym załadowaniu mojego zapisu, a reszta błędów była związana z kamerą lub oświetleniem, z muzyką, czasami nakładając się na toOdkąd został zmniejszony przez łatkę.)

Postacie są prawie zawsze tak samo wspaniałe jak otoczenie. Szczególnie żyję dla skóry w tej grze. Aloy ma teraz rumiane policzki wiecznie blada rudego i piękne piegi, a mam obsesję na punkcie kilku różnych odcieni, które można wyraźnie odróżnić od ciemniejszych postaci. W sekwencjach wciąż są nienaturalnie poruszające się, martwe oczy, prawdopodobnie z powodu braku użycia MO-CAP do wszystkiego, ale nawet to jest o wiele mniej zauważalne.

Co do tego, co robisz na tym świecie i z tymi postaciami? Po długim samouczku, który ustanawia podstawy, wszystkie zakłady są wyłączone.


Skóra. Włosy. Odpoczywam swoją sprawę.

Krótko mówiąc, występuje problem z odkryciem. Nowa broń i potwory bardzo często nie są wprowadzane organicznie w ramach historii, ale są całkowicie opcjonalne, bez względu na to, jak przydatne lub ekscytujące mogą być w ramach przygody Aloya. Stało się to również w poprzedniej grze, ale teraz często będziesz walczyć z znanymi potworami podczas głównej misji, tylko po to, by znaleźć nowe tylko poza ścieżką krytyczną.

To wstyd, zwłaszcza, że w szczególności nowa broń jest świetną zabawą – blasterami z boltami, zasadniczo karabinami maszynowymi wszechświata horyzontu, być może są nieco przytłoczone, ale nadrabiają to powolnym czasem i ciężarem, co wpływa na wagę, co wpływaAloy’s Dodge. Mój Persona L Ulubiony jest dysk Shredder, który działa jak bumerang – jeśli uda ci się złapać dysk dwukrotnie po jej wystrzeleniu, trzeci strzał wybuchnie na uderzeniu.

Ale dzięki nowym elementom Zakazanym Zachodowi, nowym miksturom i pułapkom, pojawia się poczucie przytłoczenia. Często wchodziłem do menu, aby zmienić stroje i broń w połowie walki pomimo koła broni, lub desperacko kciuka przez dużą gamę pułapek, uciekając od potwora. Ponieważ rzadsze wersje konkretnego rodzaju broni nie tylko mają ulepszone statystyki, ale także strzelają do innej amunicji, nigdy nie czułem się komfortowo w sprzedaży i często wpatrywałem się w ekran, po prostu chrupiąc liczby.


Chciałbym walczyć z większą liczbą wrogów, takich jak…Oliphant z władcy pierścieni?

Różnorodność broni idealnie oznaczałaby, że gracze mają swobodę używania dowolnej broni, którą lubią najbardziej, ale zbyt wiele z nich jest drogich lub sprzedawanych w mało prawdopodobnych miejscach, aby tak się stało. Nie mogę mówić w imieniu wyższych trudności, ale fakt, że po prostu nie potrzebowałem większości nowych dodatków, jest częścią tego, dlaczego wiele z nich czuje się jak rzeczy, a nie przydatne nowe narzędzia.

Gdzie indziej to ta sama historia. Na przykład możesz wybrać swoje umiejętności z dużych drzew umiejętności ze znacznie lepszym projektowaniem interfejsu użytkownika, ale same nowe umiejętności po prostu nie wpłynęły na grę – zabroniony West wydaje się grą, która chce być czymś więcej niż oryginał,Ale w rzeczywistości można go grać z tym samym zestawem umiejętności i przedmiotów od swojego poprzednika i nie czuje się z tego gorzej. Więc dlaczego tam są? (Pod względem więcej, więcej, więcej, powinienem jednak wspomnieć o obszernej listy funkcji dostępności, w tym dostosowywanie układu przycisku, ustawieniach intensywności wibracji, napisach o różnych rozmiarach i długiej listy głośności Kontrola s.)

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Horizon Forbidden West Recenzja – wspaniała kontynuacja, która nadal pożycza więcej niż dodaje ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *