Mario Kart Recenzja obwodu na żywo – chwalebna zabawka, którąś zabierzesz kilka kluczowych ograniczeń

Startseite » Mario Kart Recenzja obwodu na żywo – chwalebna zabawka, którąś zabierzesz kilka kluczowych ograniczeń
14. maja 2024
6 minutes
40

By Jhonny Gamer

Jest prawdziwa magia w sercu tego genialnie wiernego AR Mario Kart, ale mnóstwo kilku zastrzeżeń.

Jak to jest do kontrrogramowania? Gdy Sony i Microsoft przygotowują się do wojny z Teraflops i Superfast SSD, broń Nintendo w te Święta Bożego Narodzenia Samochód kontrolujący, starannie złożony karton i aparat, który prawdopodobnie został wyrwany prosto z Nokii, która przeżyła cię przez lata uniwersyteckie. To szczyt Nintendo.

Mario Kart Recenzja obwodu domu na żywo

  • Deweloper: Velan Studios/Nintendo
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: Grał na Switch
  • Dostępność: Teraz na Switch

Mario Kart Live Home Circuit to rzeczywiście genialnie Nintendo, kawałek inspirowanego bocznego myślenia zbudowanego wokół chwili czystej rozkoszy. Jest to również, podobnie jak Nintendo, technicznie ograniczona, często frustrująca i dotyk drogi. Zgodnie z tak wieloma innymi doświadczeniami Nintendo, ta magia sprawia.

W Mario Kart Circuit na żywo, ten moment rozkoszy to Lilliputian Tour po twoim salonie, widziana z punktu widzenia małego, pędzącego zdalnego zdalnego Kontrola LED CAR. Konfigurowanie go jest zaskakująco proste;Po prostu weź 1.1 GB Pobierz z eShopa, uruchom oprogramowanie, a następnie zeskanuj kod QR na ekranie przełącznika za pomocą aparatu samochodu i jesteś gotowy (może podać salonowi dobrze zamiatanie, a cokolwiek robisz, nie idźPod sofą, ponieważ mój mop nie może się tam dotrzeć i zapewniam cię, że to obrzydliwe).


Przepraszamy za brak moich własnych schwytania – funkcja ta jest niepełnosprawna w tej grze, a także wstydzę się w stanie mojego salonu.

Nawet po kilkunastu godzinach, że magia tak naprawdę nie przyciemniła, a główny programista Velan Studios buduje na nim w fascynujący sposób. Masz cztery kartonowe bramy – łatwo złożone, na wypadek, gdybyś miał retrospekcje na opóźnienie domu przez duże urządzenia Labo – które można umieścić w celu zbudowania obwodu. Poprowadź gokart do pierwszej bramy, uzupełnij okrążenie nowego dzieła i tam masz: Mario Kart na żywo.

Stamtąd jest bardzo podobny Gra Mario Kart, w którą grałeś. Odblokowujesz niestandardowe przedmioty, wydając monety, które zbierasz po drodze, możesz wziąć udział w serii wyścigów Grand Prix w czterech różnych klasach prędkości, z każdym nowym wydarzeniem nałożącym znane filtry – podwodne, letnie wibracje Cheep Cheep Beach, The The Cheep Beach, The the Cheep Beach, TheBustle of Toad’s Turnpike lub, w zabawnym dodatku, środowisko tematyczne na świecie 1-1. Nawet jeśli układ toru może pozostać ustalony – dopóki nie przeszkadza ci wstanie i zmiana zmiany wszystkiego, to znaczy – każde nowe środowisko rzuca własne zmarszczki. Przedmioty i podkładki przypominające są zmieniające się, a nawet fajne sztuczki, takie jak wirtualny wiatr, który delikatnie dmuchają w gokart na podłogę, lub magnesy na bramach rysująca gokart w ich pociągnięciu. To niezwykle inteligentne rzeczy.


Z samej natury jest to bardziej chaotyczne podejście Mario Kart. Rywalizujesz z wirtualnymi koopalingami, które odbijają się wokół toru jak pinballs, i przenoszą gumowe pasmo serii do absurdalnej ekstremalnej-czasami po prostu zatrzymają. Na bardziej skondensowanych kursach konstrukcja domowego obwodu dyktuje hałas ulepszeń, podkładek i przeszkód staje się absolutnym jadą. Chaos jest Jednak karta telefoniczna Mario Kart, więc domowy obwód przynajmniej przybija esencję serii – po prostu ostrzegaj, że może być trochę niesforne w punktach.

Że pilot Kontrola Skusowanie samochodu wokół podłogi może zbliżyć się do Doświadczenie Mario Kart jest nadal całkiem rzeczą, a jest więcej niż jeden inspirowany dotyk. Podstawa Mario Kart Drift Boost jest powtórzony w sposób mocno dzięki jakiejś oszustwa kamery, podczas gdy czerwone skorupy – i, tak, niebieskie skorupy – działają tak, jak w grze, spowalniając gokart, gdy został uderzony. Również poczucie prędkości jest zdumiewające, ten niski poziom widzenia, który sprawia, że uspokajone tempo twoich prawdziwych gokartów w Fe Feitly Superstellar, gdy zobaczysz to na ekranie.

Wyścigi to droga do polskiego Mario Kart S – Jak można się spodziewać, naprawdę – ale sam sprzęt wyświetla pewne szczegóły premium. Sam gokart jest równomiernie ważoną, dobrze rzeźbioną rzeczą – kamera rozciąga się na głowę Mario jak przepełnione skrzynki powietrzne w samochodach F1 z lat 70. Podobnie jak prawdziwa gokart, nie ma zawieszenia, podróże przechodzące przez podwozie i kilka super lepkich opon, które będą biegły nad drewnem lub dywanem – tak lepki, że podczas popołudniowych wyścigów wybrali bezbożną ilość brudui potrzebował poważnego zarośla. Nie odzwierciedla zbyt dobrze czystości mojego własnego pokoju, ale sugeruje również, że te rzeczy będą wymagały odrobiny konserwacji z czasem.


Kart jest naładowany przez starannie ukryty port USB-C i jest dobry przez około 2 godziny z mojego doświadczenia.

Nawet tekturowe bramy to piękne rzeczy, ozdobione zaktualizowanymi ujęciami na boksową grafikę Yoichi Kotabe, a to, co robisz między nimi, zależy od Ciebie. Podobnie jak Labo, naprawdę ograniczasz swoją wyobraźnię, jeśli chodzi o to, co jest możliwe, choć jesteś objęty ograniczeniami na żywo – a nawet ograniczenia własnej przestrzeni życiowej. Mieszkam w skromnym domu, więc nie mogłem szaleć z tworzeniem kursów, chociaż nie jestem pewien, jak dziko dokładnie możesz otrzymać ograniczoną gamę gokartów – jest reklamowany na 15 stóp, ale z mojego doświadczenia wynika, że dobrze się to przeciwiłPięć stóp wcześniej. Wydajność Wi -Fi Switcha zawsze była słabością, więc nie jest to zbyt zaskoczenie – nawet jeśli jest rozczarowujące.

To też jest rozczarowujące, aby się cieszyć Mario Kart na żywo w domu Mario Kart zawsze miał być odtwarzany – z przyjaciółmi u boku, gdy strzelacie do siebie czerwonych skorup i przekleństw – potrzebujesz wielu kart, co oznacza wiele zestawów. Na £100 pop, to inwestycja zbyt daleko, aby naprawdę polecić.

Podstawowy dreszczyk emocji Mario Kart Circuit na żywo jest wystarczająco silny, aby zacienić te problemy, choć ma spory zastrzeżenia – o wielkości domu, na przykład, a także własnej kreatywności, a jeśli chcesz grać Mario Kart z przyjaciółmi, wielkość twojego portfela. Sprawdź kilka z tych pudełek, a to jest nokaut, lekko skrzypiący, ale zawsze dobrze pomyślany rzecz – starannie wykonane gadżet i świeże przypomnienie, że Nintendo pozostaje w sercu Toymaker, a przypomnienie, że wciąż jest w stanie stworzyć niektóre z niektórych z niektórych zWiększość magicznych zabawek wokół.

How do you rate Mario Kart Recenzja obwodu na żywo – chwalebna zabawka, którąś zabierzesz kilka kluczowych ograniczeń ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *