Marvel’s Avengers Recenzja – niewystarczająco dużo

Startseite » Marvel’s Avengers Recenzja – niewystarczająco dużo
27. maja 2024
8 minutes
23

By Jhonny Gamer

Sympatyczna kampania nie może zrekompensować nieciennego projektowania.

Za każdą rzecz, o której można by kochać Marvel’s Avengers, jest coś, co mogłoby to anulować, jakby była to błyszcząca maszyna, która została skrupulatnie wykonana przez sprytnych ludzi w białych płaszczach i schowkach, aby zneutralizować każdą ostatnią kroplę przyjemności.

Marvel’s Avengers recenzja

  • Deweloper: Crystal Dynamics, Crystal Northwest, Eidos-Montréal, Nixxes Software BV
  • Wydawca: Square Enix
  • Platforma: Sprawdzone na PS4 Pro
  • Dostępność: Teraz na PC, Xbox One i PS4

Nie ma znaczenia, jakie wspaniałe składniki zasilisz w usta maszyny – być może sympatyczny ołów lub gwiezdny głos – ponieważ pod koniec urządzenie działa, aby przeciwdziałać każdemu z tych pozytywów z czymś irytującym lub irytującym lub irytującym lub irytującymdenerwujący. Rezultatem jest ciekawie nijakie, neutralne doświadczenie, które nie jest ani wspaniałe, ani straszne, ale mistrzowskie, oba w sposób, który jest szczerze zadziwiający.

Co gorsza, jest wiele razy – zwykle w głównie satysfakcjonującej kampanii dla jednego gracza – kiedy Marvel’s Avengers wcale nie jest nijakie. Kamala Khan – aka MS Marvel – jest urocza, a jej historia, jeśli trochę przewidywalna, trafia do wszystkich uderzeń, których można oczekiwać od opowieści w tak kultowym wszechświecie. Walka jest w porządku, choć nieokreślona. Wizualizacje są w porządku, choć nietypowe. Zabrany jest w porządku, choć trochę bezużyteczne. Środowiska są w porządku, choć nieco powtarzalne. Ładunki delikatnych łupów są w porządku, choć szokująco proste. Ale w porządku nie będzie cię tu zatrzymać, prawda?? W porządku nie wystarczy, aby nakładać więcej wymagań czasu i pieniędzy. I to jest problem.

Kampania dla jednego gracza jest z łatwością najsilniejszym losowaniem gry, oferującą przyjemny, jeśli zbiór misji, który śledził MS Transformacja Marvela z Nerdy Fangirl do superbohatera bonafide, gdy pracuje, aby zjednoczyć Posse po rozwiązaniu, będąc niesprawiedliwym obwinianiem za katastrofalne wydarzenie. Dołącza do walki, aby wyczyścić ich nazwę i uratować niczego niepodejrzewających nieludzkich wyrwanych z ulic miejski.

Mechanicznie i wizualnie przygoda jest perfekcyjna. To trochę szorstkie wokół krawędzi, jakby brak czasu lub pieniędzy – być może oba – zapobiegało temu, że ostateczny błyszczący błyszcząca lśniczka polskiego. To nie znaczy, że nie dobrze się bawiłem, bo czasami bardzo robiłem to, ale Marvel’s Maszyna Avengers jest zbyt krwawa dobra, by przeciwdziałać dobrym kawałkom, podając coś, co również denerwuje lub frustruje.


Weźmy na przykład misję „stroje Starktech”. Różujesz się w kierunku ekscytującego kulminacji kampanii dla jednego gracza. To było napięte i ekscytujące, i chociaż miejsca, w których odwiedzasz zwykle tylko w nazwie – AIM Architekci pozornie pochodzą z Ikea School of Identikit Design – nie można zaprzeczyć, że zbliżasz się do ostatecznego pojedynku z ostatecznym super -villainantagonista… A potem jesteś wrzucony do żmudnej misji zbierania zasobów.

Nawet nie miałeś wcześniej tych misji – nie masz. Ale teraz, kiedy masz około 90 procent i swędzenie, aby podjąć wielkie zło – wtedy Marvel’s Avengers rzuca pobieranie, aby zebrać komponenty elektroniczne z robotycznych zwłok. Chociaż zaniepokojeni wrogowie nie są trudne do znalezienia lub zniszczenia, obecnie nie ma sposobu na odtworzenie misji opowieści, więc nie ma sposobu, aby ponownie odwiedzić obszar, w którym wcześniej je spotkałeś. Zamiast tego musisz wskoczyć na stół wojen. Cały pęd jest rozbity, pozostawiając cię sfrustrowanym i niepewnym, co do diabła masz zrobić dalej.

Co gorsza, jest tak stabilny jak jednonożny stołek. Miałem czasy, w których dialog jest zły, nakładający się lub wcale nie grał. Kiedyś grałem w pół misji, widząc tylko zarys czaszki Czarnej Wdowy i plecy jej oczu z kamuflażami. Byłem zmuszony kupić sprzęt od nowego dostawcy – w tym procesie wykorzystanie wszystkich moich zasobów – tylko po to, aby przedmiot nigdy nie dotarł do mojego zapasów. Na początku nie zauważyłem dużo jąkania i spowolnienia, ale im dalej przechodzisz historię – i tym więcej wrogów, którzy roją się na ekranie – tym bardziej problematyczne staje się to.


Miałem też dwie twarde wypadki, które zmusiły mnie do ponownego uruchomienia mojego PS4 Pro, i kilka razy, w których ładowanie wisiało na czas nieokreślony – problem był tym bardziej nie do zniesienia, biorąc pod uwagę, jak długo Marvel’s Avengers Ekrany ładowania są i tak są. Pewnego razu mój partner spółdzielni utknął w helikwiście ekranu załadunku na przedłużający się okres, ale usłyszał Hulk chrząknął i tupał, jeśli trafił „X”.

To powiedziawszy, kiedy dostaję odpowiedni dialog we właściwych miejscach, dobry żal, czy pokazany głos na poziomie diamentów. Nie mogło być łatwo wejść do franczyzy i znanej i ukochanej Marvel’s wszechświat kinowy i występuje jako takie ustalone postacie, ale nawet z tandetnym scenariuszem, praca głosowa jest nienaganna. Kontemplacyjny, delikatnie pomyślny Bruce Banner Troya Bakera jest szczególnie niezapomnianym występem, który prawdopodobnie jest moim ulubionym z jego ulubionych.

Ale chociaż gra całkiem słusznie zapewnia spędzanie czasu z każdym bohaterem na liście – i z powodzeniem ujednolici Schemat kontroli dla wielu postaci, których nie może być łatwe do oderwania – zacząłem nienawidzić misji, które zmusiły mnie do gry jako Iron Man lub Thor. Walka lotnicza jest niezgrabna do tego stopnia, że frustracja, a także sklepienie i parowanie, są trochę hitowe i panno. Walka jest oparta na walce z garstką umiejętności dystansowych i specjalnych, a czasami jest to w porządku – nawet przyjemne – ale obszerne drzewa umiejętności nie zwiększają się tak bardzo do miksu, jak można mieć nadzieję, pomimo zdolności każdego bohatera na zamówienie na zamówienie.Wyrównanie sprzętu jest bezużyteczne do tego stopnia, że niewiary – jest tak wiele, że nie ma sensu zwiększyć siły czegokolwiek, dopóki nie ukończysz kampanii. w odróżnieniu Destiny – z którego Marvel’s Avengers „wydaje się przyciągać wiele inspiracji ze strzelcach łupników – nie ma żadnych korzyści kosmetycznych i ledwo taktyczna przewaga, która sprawia, że zastanawiasz się, dlaczego w pierwszej kolejności są dostawcy lub frakcje. Cele misji są poddawane recyklingowi do punktu nuda, a jednocześnie zwiększa trudność zwiększa wyzwanie i nagrody, pozostawia to pewne spotkania, które są szczególnie niezrównoważone.

Moje ulubione chwile były z partnerem spółdzielni po mojej stronie, czasy, kiedy zsynchronizowaliśmy ataki, aby wymienić tego samego złego faceta jednocześnie, ale gra walczy na każdym kroku, aby mnie to również uniemożliwić, aby mnie to nie zrobić. Będziesz musiał przetrwać kilka godzin kampanii solowej, zanim jeszcze otworzysz ekran misji stolik wojny i pomimo faktu, że twoje misje dla jednego gracza są często wypełnione towarzyszami AI, nie można go zastąpićz przyjacielem. To takie przestarzałe podejście i dziwny wybór projektu dla gry, pozornie tak dobrze nadawany do kooperacji.

Podobnie nie rozumiem, dlaczego jesteś zmuszony do symulowanego samouczka walki z szkodą, kiedy uruchamiasz tryb wieloosobowy, Inicjatywa Avengers, biorąc pod uwagę grę, ale nalega, abyś najpierw ukończył kampanię solo. Dlaczego ktokolwiek miałby potrzebować innego podstawowego samouczka bojowego po zakończeniu 12-godzinnej treści dla jednego gracza? To nie ma sensu.Co do mikrotransakcji? Wiem, że istnieje nieuczciwe trend wydawców dezaktywujących najbardziej rażące oferty do kilku tygodni po uruchomieniu, kiedy ludzie tacy jak ja już napisali nasze myśli, ale teraz oferty Marvel’s Avengers „Rynek naprawdę to„ po prostu ”kosmetyczne i… Cóż, nudne, szczerze mówiąc.

Nie podoba mi się szczególnie system Pass Hero – indywidualne bitwy zamknięte do każdego bohatera – i podobnie jak wiele aspektów służby na żywo, czują się nieeleganci i natłuszczające, zszyte na ramkę, która go nie potrzebowała i może ”t Prawidłowo to wspieraj. Ale przepustki oferują dodatkowe misje specyficzne dla bohatera, które są dość przyjemne, więc… Nie wiem. Są teraz niepewne – wszyscy sześć początkowych bohaterów pochłania „darmowe” podania bohatera – ale o wiele trudniej będzie polecić przyszłe, które chcą twoich rzeczywistych pieniędzy (wiem, że wypełnienie podania zasadniczo „zwraca” koszt kosztówz tego, ale nie jestem pewien, jak wykonalne jest to dla większości. Chyba zobaczymy.)

Jako grę usług na żywo możesz spodziewać się wielu poprawek i zmian w miarę przekształcania się w miesiące, ale m.in. m.in. Pomimo obietnicy jej kampanii, ujmującej obsady i imponującej pracy głosowej, Marvel’s Avengers to nieoryginalna i nieinspirowana sprawa, która niestety nie jest w stanie to być – co powinno być.

How do you rate Marvel’s Avengers Recenzja – niewystarczająco dużo ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *