Marvel’s Spider-Man: Recenzja Milesa Morales – Blockbuster Gaming w najsilniejszym i najlepszym

Startseite » Marvel’s Spider-Man: Recenzja Milesa Morales – Blockbuster Gaming w najsilniejszym i najlepszym
31. maja 2024
7 minutes
18

By Jhonny Gamer

Eurogamer.net - Zalecana odznaka

Samodzielne rozszerzenie doskonałego oryginału w 2018 roku, z ulepszoną akcją i nieodpartym nowym ołów.

Jeśli Astro’s Play Room przedstawia niektóre z bardziej nowatorskich odwołania PlayStation 5, Miles Morales jest przyzwoitym przykładem kolejnej remisu nowej generacji – chodzi o grę, którą dobrze znasz i sprawienie, by wyglądała lepiej, przebiegaj płynniej i zdobyć gładszyjesteś w akcji tak szybko, jak możesz załadować hitowy film w Netflix. Chodzi o przedstawienie bardziej płynnej marki rozrywki, a jeśli chcesz przewiewić, jest niewielu lepszych kandydatów niż Insomniac’s podejmowanie Spider-Man.

Spider-Man: Recenzja Miles Morales

  • Deweloper: Gry bezsenne
  • Wydawcy: Sony Interactive Entertainment
  • Platforma: Rozegrane na PS5
  • Dostępność: 12 listopada na PS4, przybywając do PS5 19 listopada w Wielkiej Brytanii

2018 Marvel’s Spider-Man był naprawdę cudowną rzeczą, grą superbohatera, która była odświeżająco inna. Tak, to znalazło wiele podstaw z serii Arkham, ale tak jak Rocksteady’s oddanie dla Mrocznego Knighta pożyczyło te gry, które zakłóciło się, tutaj zabłysło Inne Smak klasycznego komiksu klasycznego. Lekkość dotyku i pewna głupota wcielone Urok Spider -Man – oto coś poważnego i optymistycznego, a nie ciemnego i ponurego.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales dziedziczy to wszystko – a nie pełna kontynuacja jest to rozszerzenie, które jest, cóż, ekspansywne, z czasem wykonywania niezbyt krótszym niż oryginał – i dodaje nieco więcej poza tym. Po przybiciu tak wielu fundamentów ostatnim rundzie, Insomniac miał możliwość budowania oryginału w sposób, który dalej badają charakter Spider-Man. I naprawdę pomaga to, że osobą pod maską jest Miles Morales.


Tryb Fidelity wprowadza śledzenie promieni do miksu i jest często wspaniały – choć warto również zbadać tryb wydajności 60 klatek na sekundę.

Zasadzony rok po oryginalnej grze, widzimy, że Miles wciela się w rolę pod opieką Petera Parkera. Gangly i zdenerwowany – z uroczą obfitością poważności – Morales jest ujmującym uczniem i radością jest ponowne uczenie się Systemy Spider-Man przez niego (jeśli nie grałeś w oryginał, sprawia, że jest to bezproblemowy punkt wejścia do historii). Wydajność głosu Nadji Jeter jest idealna, pomaga w grze w grze, która przybija uprzejmość postaci.

Prawdziwą przyjemnością jest jednak zobaczenie, jak bezsenność eksploruje tę postać gdzie indziej w grze. Znakomite przejście oryginalnych powrót, ale Miles nadaje mu zupełnie nowy rytm – jąka się i czasami staccato, gdy potyka się z nieba, poprzez swoje niezdarne łuki można powiedzieć, że jest kimś, kto wciąż uczy się lin. (Inspiracją wydaje się, że w wdzięku, wdzięczna animacja Spider -Verse, a bezsenność jest wystarczająco łaskawa, aby uwzględnić skinieniem doskonałym jajkiem wielkanocnym – jednym z dziesiątek nerwowych jaj wielkanocnych w grze.)


Walka jest przyjemnie płynna i jest wspierana przez kilka schludnych sztuczek DualSense, które wzmacniają wpływ.

Dla powracających graczy jest to schludne odświeżenie oryginalnego huśtawki i podnosi już jeden z najlepszych systemów przemieszczania się na otwartym świecie. W tym wszystkim jest jedwabistość, która jest po prostu wysublimowana, bez wysiłku w sposobie, w jaki ślizgasz się z dachu na dach, i zawsze jest to wciągające. Oczywiście na PlayStation 5, która została ulepszona, gdy możesz przejść na), ale nawet gdy o połowę wskaźnik ramek wydaje się płynniej niż tak wiele innych: tak, jest to gra otwartego świata, w której większość czasu spędza na przełomie od jednego punktu do drugiego, ale gdy jest prosty akt ruchuTak odurzające, to nigdy nie jest obowiązkiem.


Podczas huśtania się DualSense dodaje kolejny poziom dynamizmu – możesz poczuć napięcie sieci w adaptacyjnym spustu i wheroshing przez resztę padu. To wszystko jest trochę przesadzone, ale w przyjemny sposób – jak traktowanie się na bilety D -box w lokalnym multipleksie. Jeśli możesz je pamiętać.

Nowy Jork ma też makijaż, świeży zestaw rozproszenia i misji pobocznych na Manhattanie, który jest oszałamiająco szczegółowy. Po raz kolejny to płynność akcji, która naprawdę robi tutaj – tak jak było to z oryginałem i oczywiście jeszcze bardziej ulepszone, grając na PlayStation 5 z snappiness, które przynosi jej szybkie przechowywanie. Istnieje przepływ do marki działań Insomniaca, gdy przeskakujesz z budowania do budynku prosto w walkę, a następnie powtórzyć, to nie do oparcia.

Nigdzie lepsze jest ten przepływ wyświetlany niż w walce – kolejny obszar, w którym widzimy, że badane są różne cechy Moralesa. Jego unikalne zdolności – kamuflaż, który czyni go niewidzialnym i jadem, które ładują przez niego, jak elektryczność – są warstwowe na grzbiecie oryginału, dając ci nieco szerszą paletę do wyboru. Stealth ma z niego wyciągnięte z tego żądło, a rozwijające się moce Venom Milesa dają również nowe drzewo technologiczne do odkrycia, odblokowując nowe umiejętności, zbierając tokeny aktywności i części technologiczne w mapie.


Modelowanie postaci jest fantastyczne – to hit z bardzo ludzkim sercem.

Prowadzenie mil od nerwowego ucznia do szlachetnego superbohatera jest namacalną rzeczą;Dzięki kulminacyjnej gry zobaczyłeś, jak ewoluuje w brrawlera, który może ustawić ekran w szeregu ataków związanych z energią elektryczną i który może szybować ulicami Manhattanu z wszechmocnym skokiem. Ta podróż jest odzwierciedlona w historii, która jest integracyjna, serdeczna i optymistyczna – absolutny przytulenie rzeczy.

Być może właśnie tam Miles wyróżnia dla mnie Petera Parkera – jego zmysł pająka może nie być tak silny jak Parker, ale jego poczucie rodziny jest silniejsze, coś odzwierciedlonego w rozszerzonej obsadzie tutaj. Rio Morales przynosi matczyne ciepło, podczas gdy uroczy kujon Ganke Lee jest idealnym pomocnikiem i głosem w uchu przez kampanię. Są inni członkowie świata Milesa Moralesa… Cóż, zostawię to wszystko, abyś mógł odkryć. Stawki z pewnością ustalają odrobinę niższy niż ostatnim razem, a historia zabraknie pomysłów trochę zbyt szybko, podczas gdy wątki pozostawały wiszące po ostatniej grze pozostały prawie całkowicie nietknięte, ale finał jest ekscytujący – a Insomniac najwyraźniej tylko się dostajeZaczął od serii, która wygląda na centralne elementy Sony w nadchodzących latach.


To trochę nierówne w miejscach – jak takie filmu, takie jak to, nie mają być – z usterką lub dwoma więcej niż mi się podobało (i chociaż nie mam doświadczenia z pierwszej ręki w wersji PlayStation 4,Inni tutaj i poinformowali, że niektóre z nich są tam kilka kolejnych usterek). Jest to również z pewnością oszczędność, a nie coś całkowicie świeżego, co do jego przyznania, wie, co potrzebne jest szczypce i co potrzebne jest. Biorąc pod uwagę trudne globalne okoliczności, które zostało stworzone, myślę, że to więcej niż w porządku.

I biorąc pod uwagę okoliczności Marvel’s Spider-Man: Miles Morales uwolnia się, to pocieszające opowieść, która jest tak chętna do widzenia najlepszych u wszystkich, i która dąży do różnorodności na świecie podzielonym. W taki sposób, SPIDER-MAN: przesłanie nadziei Milesa Moralesa wydaje się być właściwym sentymentem na ten moment. To eskapizm z sumieniem społecznym, czasem, ogromną rzeczą. Drugie pęknięcie Insomniac o Spider -Man zachowuje bezdechową energię oryginału, ale kończy się bardzo podobnie jak sam Miles Morales – wciąż świeży na nogach, trochę niezręcznie, ale stale rosną w sobie. To gra pełna charakteru i niezwykle sympatyczna.

How do you rate Marvel’s Spider-Man: Recenzja Milesa Morales – Blockbuster Gaming w najsilniejszym i najlepszym ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *